רח' הירדן 91, רמת גן

השתלת שיניים

תכנון שתלים ממוחשב, המאפשר מיקום מדויק של השתלים במסגרת תכנית השיקום.

שיטה מתקדמת להחלפת השיניים החסרות בתותבות בודדות או סט שיניים קבוע.

מומחיות המאפשרת מתן מענה מקיף ומקצועי, בייעוץ ובטיפול בבעיות בחלל הפה והלסת.

מצב של מחסור בעצם חניכיים מצריך לבצע השתלת עצם בחניכיים לפני השתלת השיניים.

הרמת סינוס פתוחה היא פרוצדורה ניתוחית, לעיבוי עצם הלסת, כאשר קיים מחסור.

שיטה מתקדמת לעיבוי עצם הלסת, טרם השתלת שיניים, המקצרת את זמן הטיפול וההחלמה.

שיניים בעלות מראה בריא, שומרות על חיוך יפה. הן מוסיפות לתחושה נעימה בחלל הפה ומשפרות את הביטחון העצמי ואת איכות החיים שלנו.

אסתטיקת השיניים מהווה עבורנו עניין חשוב ומרכזי. שיניים חסרות משפיעות לא רק על מראה הפה, אלא על המראה הכללי של האדם. השתלת השיניים פותרת חוסר בשיניים אשר מהווה קושי עיקרי בדיבור, אכילה ועלול לפגוע בבריאות. עם השנים התפתחו דרכים שונות להחלפת וחידוש השיניים. מלבד שינים תותבות, שיטה זו מאפשרת לקבוע שיניים חדשות לצמיתות -באמצעות השתלה שלהן.

השתלת שיניים אצל רופא מומחה

כאשר מדובר על השתלת שיניים, חשוב שהיא תבוצע על ידי מומחה פה ולסת, שהוא רופא שיניים מומחה בכל מה שקשור בחלל הפה ולמבנהו. מומחה פה ולסת יידע לטפל בכם, בהתחשבות מלאה אם יש לכם מחלות קודמות שעלולות להזיק בשעת השתלת שיניים. וכמובן, הוא יוכל לבחור עבורכם את התהליך הטיפולי המסוים המתאים אך ורק לכם. מומחה פה ולסת יכול לבצע במומחיות ובמקצועיות רבה תהליך מורכב כמו השתלת שיניים.

תהליך השתלת שיניים

השתלת שיניים היא טיפול עדין, וחשוב שתבוצע על ידי רופא מומחה בעל ניסיון מקצועי רב. היא מחייבת דיוק מירבי והיכרות עם טכניקות עבודה שונות המותאמות עבור בעיות שונות העולות במהלך התהליך. רופא השיניים אשר מבצע השתלת שיניים חייב להחזיק בידע טכנולוגי ההכרחי לביצוע התהליך הכולל הכרות עם תוכנות מחשב המסייעות בתהליך, כמו גם בידע המקצועי הרלוונטי.

שתלים דנטאליים

טכניקת שתלים דנטלים הינה אחת הטכניקות החדשניות לביצוע שתל בצורה הטובה ביותר. שתל דנטאלי הוא מעין בורג עשוי טיטניום המשמש כתחליף לשורש השן ועל גביו בונים את השן החסרה. סוג זה של שתל אינו מתאים לכל המקרים באוכלוסייה. איכותו גבוהה במיוחד והוא מחזיק לאורך זמן, מבלי לפגוע בשאר חלקי ומרכיבי הפה. השתל שומר על השיניים הסמוכות, האסתטיקה ועל יופי וניקיון החיוך.

מרכז להשתלת שיניים ברמת גן, שהוא רב תחומי

אצלנו במרכז הרב תחומי לרפואת שיניים ברמת גן תוכלו ליהנות משפע של טיפולים בתחום האסתטיקה, היגיינה, ובריאות הפה. אצלנו נמצאים המומחים הגדולים בתחום הפה והלסת, העובדים באמצעות טכניקות שונות ומגוונות המתאימות לכל אחד מכם. אנו מזמינים אתכם ליהנות משרות מקצועי ונעים, אשר ישפר לכם את ההרגשה והתפקוד בחלל הפה ותלווה אתכם בכל מהלך היום.

תמיד נשארים מעודכנים עבורכם המטופלים ומביאים לכם את הטכניקות החדישות ביותר להשתלות שיניים.

 

Translate »