רח' הירדן 91, רמת גן

טיפולי שיניים

טיפול מקיף עפ"י צורך, החל מסתימות וטיפולי שורש, ועד לטיפולים מורכבים כמו כתרים וגשרים.

חידוש במסגרת השתלת שתלים דנטליים, המחפה על רוב החסרונות של השיטה הוותיקה.

בריאות תקינה של השיניים מחייבת מעקב שוטף וטיפולים מונעים מגיל הינקות והלאה.

כתר בשן הינו תחליף מלאכותי לכותרת השן הטבעית, במקרים בהם קיים נזק חמור לשן.

במסגרת שמירה על בריאות הפה מומלץ לבצע ניקוי אבנית אצל שיננית פעמיים בשנה.

מי מפחד מביצוע טיפולי שיניים?

ריכזנו עבורכם מידע שיעזור לכם להירגע לקראת הביקור הבא אצל רופא השיניים.

בכל הקשור לביקורים אצל רופאים, ידועה העובדה כי הרופא שרוב האנשים מפחדים לקבוע אליו תור, הוא רופא השיניים. לפעמים זה נובע מחששות מכאבים בזמן הטיפול, מטראומה קודמת ולפעמים אין סיבה ממשית מאחורי הפחד. בנוסף לפחד, אנו נוטים לדחות ביקורים אצל רופאי שיניים מסיבות של חוסר זמן או בשל סברה נפוצה שהשיניים הם רק חלק קטן בגוף, שאינו מהווה איום או מצריך ביקור דחוף.

למרות שסיבות אלו נפוצות וידועות, אל לכם להימנע או לדחות ביקור אצל רופא השיניים שלכם. הביקורת השגרתית חשובה כדי למנוע תחלואה במערכת הפה והחניכיים ושמירה על מראה נקי ואסתטי וכדאי לטפל בשיניים בזמן כדי שלא תחול הידרדרות אשר תצריך טיפול מורכב יותר. אך גם אם אתם עומדים לפני טיפול מורכב, בעזרת רפואת שיניים מתקדמת, תוכלו להתגבר על בעיות של חרדות או חוסר זמן ולדאוג לבריאות השיניים.

מה עוד כדאי לדעת על טיפולי שיניים?

  • ככל שמתבגרים, כך עולה השכיחות לבעיות שיניים ולסת. אך בריאות השיניים מושפעת לא רק מהגיל, אלא גם מגנטיקה, מחלות ותזונה ולכן חשוב לקחת גם ילדים להיבדק. במסגרת הביקור תינתן הדרכה קצרה לגבי שמירה על היגיינת הפה ושימוש בחוט דנטלי.
  • טיפולי שיניים משתנים מאדם לאדם, אך הנפוצים שבהם הם: טיפול בעששת, סתימת חורים, טיפולי שורש, כתרים, עקירת שיניים, טיפול בריקבון שיניים, התאמת תותבות וטיפולים אורתודנטיים.
  • כיום יש דרכים לטפל גם באנשים שחוששים מכאב בזמן הטיפול, או שיש להם חרדה מרופא שיניים. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. באותה דרך ניתן לבצע גם מספר טיפולי שיניים ביום אחד, עבור אלו שאינם מצליחים לפנות זמן לסדרת טיפולים.

אין סיבה לדחות טיפולי שיניים. שמרו על ביקורים סדירים אצל רופא שיניים ובכך תסייעו לשמירה על בריאות הפה.

מגוון טיפולי שיניים במרפאת המומחים שלנו ברמת גן

ישנם סוגים רבים של טיפולי שיניים שאנשים שונים צריכים לעבור עם השנים. על מנת להפחית את הצורך בטיפולי שיניים מיותרים ולבצע טיפולים מונעים, על כל אדם מומלץ לעבור טיפול אצל שיננית, לכל הפחות אחת לשנה, כאשר ההמלצה למרבית האנשים היא לשיננית אחת לחצי שנה.

טיפול אצל שיננית מסיר את שכבת האבן מן השיניים ומנקה אותן היטב, על מנת למנוע הצטברות של חיידקים על השיניים והיווצרות של עששת ושל מחלות שיניים וחניכיים שונות. אם השיניים אינן מטופלות היטב, מגיעים למצב של טיפולי שיניים מורכבים יותר.

טיפולי שיניים לילדים

גם ילדים נזקקים לטיפולי שיניים, על אף שהשיניים שלהם עתידות ליפול. בריאות שיני החלב משפיעה על הבריאות של השיניים הקבועות, ולכן חשוב מאד לבצע טיפולי שיניים לילדים במקרה הצורך, ולשמור על בריאות השן גם אצלם. טיפולי שיניים לילדים צריכים להיעשות על ידי רופאים מומחים, אשר יודעים לא רק כיצד לטפל בשן, אלא גם כיצד לטפל בילד, כיצד להרגיע אותו במן הטיפול ולתת לו יחס מתאים. לעיתים יש צורך בטיפול שיניים בהרדמה מלאה, על מנת לאפשר לילד לעבור את כל הטיפולים הנדרשים לו ללא טראומה של טיפולי שיניים ארוכים.

המרכז הרב תחומי לרפואת שיניים

ד"ר קלריסה מור-גן מפעילה את המרכז הרב תחומי לרפואת שיניים, בו תוכלו לקבל את כל הסוגים של טיפולי השיניים במקום אחד, מקצועי ואיכותי, עם מיטב רופאי השיניים מכל התחומים, כולל פריודונטיה (מחלות חניכיים) ואורטודונטיה (יישור שיניים).   

זקוקים לטיפולי שיניים מקצועיים, למבוגרים או לילדים? בואו עוד היום לקבלת בדיקה וייעוץ ראשונים ללא עלות במסגרת השירות המקצועי והייחודי של המרכז הרב תחומי לרפואת שיניים ברמת גן!

Translate »