רח' הירדן 91, רמת גן

סליפר 1 – מערכת אילחוש ממוחשבת חדשנית, תוצרת צרפת

עולם טיפולי השיניים ידוע כעולם שאינו סימפטי לחלק גדול מהאנשים. הכאבים הנלווים, תחושת החדירה לפרטיות, ואפילו ההרדמה, כל אלו עשויים להטריד מטופלים רבים ואנו במרכז לרפואת שיניים בהנהלת ד"ר מור-גן, עושים כל שביכולתנו, על מנת לצמצם כמה שיותר את הפחדים, החששות והכאבים, ולהעניק לכל מטופלינו לא רק טיפול מקצועי מהשורה הראשונה, אלא גם חוויה חיובית מהביקור אצל רופא השיניים.

אחד הכלים אשר משמשים אותנו בסיוע למטופלינו הוא מערכת אלחוש צרפתית הנקראת SLEEPER ONE. על המכשיר המצוין, כיצד הוא פועל, מה היתרונות שלו ולמי הוא מיועד, כל המידע בעמוד שלפניכם.

סובלים מרגישות יתר בתחום השיניים? סליפר 1 מיועד לכם!

עד לפני מספר שנים, לא הייתה מודעות גדולה בנוגע לחרדה מטיפולי שיניים. אם בעבר, אלו הסובלים מחרדות בנודע לטיפולי שיניים נחשבו רגישים מדי, הרי היום כבר יש לזה שם: פוביה דנטאלית, והמודעות לנושא בהחלט גדלה, מה שמאפשר לסובלים מהפוביה הזו ולאנשים רגישים לטיפולי שיניים, לקבל יותר הכרה ובהתאם לכך, הרבה יותר תמיכה.

בסך הכל, אפשר לומר שכמעט כל אחד מאיתנו רגיש במידה כזו או אחרת לטיפולי שיניים, ולא תמיד אנחנו יכולים לדעת באיזו מידה אנחנו רגישים, עד כמה הכניסה לטיפול שיניים משפיעה עלינו. במידה ואתם דוחים טיפולי שיניים ולא מקיימים אותם בשל הפחד הזה או אי היכולת להתמודד עם הסיטואציה, במידה והישיבה אצל רופא השיניים לא רק גורמת לכם אי נוחות אלא מכניסה אתכם למתח ולחץ גופני ונפשי, ואחרון – במידה ולאחר טיפול שיניים אתם מרגישים שאין לכם אפשרות להמשיך את שגרת יומכם, מבחינה פיזית ונפשית, ייתכן ואתם סובלים מחרדה דנטאלית.

על סליפר 1

מדוע חשוב לנו להביא זאת בפניכם? גם על מנת שתוכלו להיות מודעים לכך וליידע את רופא השיניים על מנת שיתייחס ברגישות יתר לסיטואציה, וגם על מנת לספר לכם שבעזרת מערכת סליפר 1, בהחלט תוכלו לסבול פחות מהמעמד הקשה עבורכם, של טיפול שיניים.

סליפר 1 לא מיועדת רק לסובלים מחרדה דנטאלית, היא מיועדת לקהל הרחב של מטופלים, אבל בהחלט מסייעת לחרדים מטיפולי שיניים, לעבור את הטיפול בהצלחה.

מה זה סליפר 1?

סליפר 1 הוא מכשיר אלחוש דיגיטלי, תוצרת צרפת אשר מאפשר להקל על זריקת האלחוש שניתנת למטופל לפני טיפול השיניים, במידה כזו שהזריקה עצמה אינה מורגשת, אינה כואבת, דקירת המחט אינה מורגשת, וטיפול השיניים מתבצע ללא כאב כלל.

מדובר במערכת אלחוש ממוחשבת ומדויקת, המאפשרת לבצע אלחוש באיזור מדויק של הטיפול, ללא הרדמה היקפית מיותרת ומסרבלת. מערכת SLEEPER ONE היא מערכת בעלת משקל קל, דומה במראה לעט, והיא פועלת בארבע דרגות שונות להתאמה מדויקת של מידת ההרדמה נטולת הכאב.

מה היתרונות של סליפר 1?

הרדמה ללא זריקה – זריקת ההרדמה בהחלט עשויה להיות לא נעימה במקרה הטוב, וכואבת במקרה הפחות טוב, תלוי במידת הרגישות של המטופל. ישנם מטופלים אשר מעדיפים להימנע מקבלת טיפול שיניים בשל החשש מזריקת ההרדמה. ברגע ש"נטרלנו" את אלמנט הזריקה, בהחלט ניתנת אפשרות רחבה יותר לכל מי שנמנע מטיפולים בגלל הזריקה.

הרדמה להרדמה – לפני השימוש במערכת האלחוש, מתבצע שימוש נוסף במשחה / ספריי אשר מאלחשים את המקום ובעצם משמשים הרדמה לפני ההרדמה.

הרדמה מדויקת – במקום להרדים רבע פה ולהיות במצב בו המטופל די מנוטרל מבחינת אוכל לדוגמא (יכול לאכול רק בצד אחד), הרדמה באמצעות המערכת הזו מאפשר ביצוע הרדמה מדויקת לטווח מדויק לטיפול.

במרכז לרפואת שיניים בהנהלת ד"ר מור-גן, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להקל על מטופלינו את הטיפול וכל חשש שיש להם או שעשוי לעלות כתוצאה מטיפול שיניים.

Translate »