רח' הירדן 91, רמת גן

אסתטיקה דנטלית

כדי שתוכלו לחייך בפה מלא!

כל הנושא של אסתטיקה דנטלית זהו נושא מפותח מאוד בשנים האחרונות. אסתטיקה דנטלית קשורה לכל מה שכרוך במראה המטופח של הפה והשניים. זה כולל כמובן את המראה הצחור והמושלם של השיניים, זה כולל גם את החניכיים ולמעשה זה מקיף את כל מה שמשתקף בעת שאנחנו מחייכים. לא כל טיפול מתחום של אסתטיקה דנטלית יהיה בהכרח טיפול כואב או יקר. עם מעט מודעות ופנייה אל המומחים בתחום ניתן ליהנות מתוצאות נאות במיוחד.

אנשים שסובלים מבעיות שונות בחלל הפה, בין אם מדובר בחניכיים נפוחות ואדומות ובין אם אלו שיניים עקומות, כמובן גם שיניים בגוון עכור או רווחים מיותרים בין השיניים מהווים מפגע אסתטי בולט. אנשים שסובלים מאחת מהתופעות הללו סובלים מביטחון עצמי ירוד במיוחד. הם משתדלים שלא לחייך בפה פתוח, נמנעים מלהופיע בין אנשים כאשר במקרים רבים כל זה משפיע מאוד על איכות החיים שהופכת להיות ירודה מאוד.

אסתטיקה דנטלית – משפרת את מצב הרוח

כאשר אנחנו משקיעים באסתטיקה הדנטלית אנחנו למעשה מטפלים לא רק בפה. כל הדימוי העצמי משתפר, מצב הרוח משתנה ואיכות החיים זוכה לשדרוג מהותי.

מה זה בעצם כולל?

כשאנחנו מדברים על הנושא של אסתטיקה דנטלית אנחנו למעשה מדברים על כמה נושאים.

  • טיפולי חניכיים – חניכיים מטופלות נראות הרבה יותר טוב. חניכיים בריאות, ללא נפיחות או דימומים מעניקות מראה טוב הרבה יותר לכל אחד.
  • שתלים דנטליים – כאשר אנחנו סובלים משיניים חסרות או שיניים שבורות או אפילו סתם שיניים שנראות גרוע, אנחנו יכולים להיעזר ולמעשה לפתור לגמרי את הבעיה בעזרת השתלת שיניים בתל אביב. אנחנו מקבלים שיניים חדשות לגמרי, שיניים צחורות, שיניים שעומדות בשורה מסודרת ונאה. לעיתים יהיה צורך בטיפול של הרמת סינוס והשתלת עצם לצורך ביצוע של השתלת שיניים במרכז, אך אם נבצע את הטיפול במקום הנכון ובידיים המקצועיות המתאימות, נהנה מתוצאות מושלמות של השתלת שיניים בתל אביב, גם אם זה יכלול הרמת סינוס והשתלת עצם.

 

השתלת שיניים במרכז במרפאת המומחים ABC DENT= תוצאות מושלמות וחיוך בפה מלא!

Translate »