רח' הירדן 91, רמת גן

השתלת עצם בחניכיים

כל הנושא של שתלים דנטליים צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם בתחילה היו כאלה שנמנעו מלבצע את הטיפול בגלל המחיר היקר וההתערבות הכירורגית הכרוכה בכך, הרי שכיום לאחר שהתוצאות המדהימות נראות בשטח – הרי שאין כמעט מי שיימנע מלבצע השתלת שיניים במקרה הצורך. לא תמיד זה יהיה פשוט כל כך, לעיתים יהיה צורך קודם לכן לבצע השתלת עצם בחניכיים, אך בסופו של דבר התוצאות משתלמות! הפה המושלם עם השיניים החדשות שנראות ממש טבעיות – מצדיקות את כל ההשקעה.

פעם ידענו כי אם לא השכלנו או לא הצלחנו לשמור על השיניים, הרי שלא תהיה לנו ברירה אלא להרכיב שיניים תותבות. השיניים התותבות לא מתקרבות בכלל לשיניים הטבעיות. הן מבחינת המראה שכלל לא נראה טבעי בפה אך מה שגרוע עוד יותר, מבחינת הנוחיות. השיניים התותבות לא נוחות בפה, קשה מאוד להתרגל אליהם, לא תמיד הן עשויות כמו שצריך וגם התחזוקה שלהן אינה פשוטה.

שיניים תותבות = שיניים מוגבלות מאוד.

שתלים דנטליים – תחליף מושלם!

היום יש לנו פתרון חילופי, טוב יותר, יפה יותר, נוח יותר ובקיצור – מושלם ממש! השתלים הדנטליים מחליפים בהצלחה את השיניים החסרות, השיניים השבורות והשיניים האבודות. השתלים יושבים היטב בפה, לא צריך להוציא אותם אף פעם, הם לא דורשים תחזוקה שונה מהשיניים הטבעיות והן נראות הרבה יותר טוב מכל פתרון אחר.

השתלת עצם בחניכיים – על מה ולמה?

כאשר מדובר על שתלים דנטליים, אנחנו שומעים פעמים רבות את המושג – השתלת עצם בחניכיים, השתלת עצם בלסת, השתלת עצם בפה מה זה ועל מה זה?

אז ככה. כאשר אנחנו באים לבצע שתלים, אנחנו למעשה צריכים להכניס שתל בעצמות הלסת ואחר כך ניתן יהיה להרכיב על גבי השתל את כותרת השן. השתל אמור לשבת היטב בתוך העצם. אך כאשר חסרה עצם, השתל עלול לחדור לסינוסים ולגרום לבעיות רבות. במקרים אלו מבצעים השתלת עצם בלסת.

מרפאת שיניים ברמת גן מבצעת בהצלחה השתלת עצם בפה, השתלת עצם בחניכיים וכמובן שתלים דנטליים.

פנו אל מרפאת שיניים ברמת גן ABC DENT ותצאו עם חיוך מושלם!

השתלת עצם בחניכיים בתל אביב

כי לגוף יש חלקי חילוף!

האיבר היחיד שקבלנו אתו שתי הזדמנויות אלו הם השיניים. יש לנו את שיני החלב ויש את שיני הבשר. אך מה עושים כאשר גם שיני הבשר ניזוקו עד שלא היה יותר מה לעשות איתם? אז לפחות בכל מה שקשור לרפואת השן – מי שאמר כי לגוף אין חלקי חילוף – טעה… כי לשיניים – יש גם יש חלקי חילוף! שתלים דנטליים והפה חוזר להיות ממש כמו חדש! אז לעיתים יהיה צורך בביצוע של השתלת עצם בחניכיים בתל אביב כדי שניתן יהיה לבצע את השתלת השיניים אך בסופו של דבר – התוצאה תהיה יותר ממושלמת.

כמעט כולנו מכירים היטב את מרפאת השיניים. כמעט ואין אדם שלא זקוק מפעם לפעם לטיפולי שיניים. אנחנו מתקשים מאוד לשמור על השיניים שלנו יפות ובריאות לאורך זמן. עם כל המודעות לשמירה על השיניים, צחצוח קבוע, בדיקות תקופתיות, טיפולי שורש או חידוש טיפול שורש בתל אביב וכדומה – אנחנו עדיין מוצאים את עצמנו עם השנים מאבדים שיניים.

כאשר דבר כזה קורה אנחנו בהחלט יכולים להיות רגועים כי בכל מה שקשור לרפואת השן – הטכנולוגיה המתקדמת של היום מציעה מגוון פתרונות כולל השתלת עצם בחניכיים בתל אביב כדי לבצע השתלת שיניים ממוחשבת במרכז, השתלת שיניים ממוחשבת בתל אביב והסביבה.

השתלת עצם בחניכיים בתל אביב – יש חלקי חילוף!

אז אם בכל איבר אחר בגוף אין לנו ממש חלקי חילוף שיפתרו עבורנו את הבעיות או המחלות באופן מושלם  -הרי שכאשר מדובר ברפואת השן – שם יש לנו מגוון אפשרויות ודרכים רבות לפתור את הבעיות באופן מלא ומושלם. התוצאה בדרך כלל תהיה ממש כמו במקור.

השתלת עצם בחניכיים בתל אביב – מה זה?

כאשר אנחנו באים לבצע השתלת שיניים, אנחנו חייבים שיהיה לנו מספיק עצם במקום. אם ישנה ספיגת עצם לא יהיה לשתל מקום להיתפס. במקרים כאלו הוא עלול לחדור לסינוס ולגרום לדלקת ובסופו של דבר הוא גם לא יחזיק את השתל.

מרפאת השיניים רמת גן ABC DENT מציעה בין היתר  – השתלת שיניים ממוחשבת במרכז, השתלת שיניים ממוחשבת בתל אביב, חידוש טיפול שורש בתל אביב וכמובן גם השתלת עצם בחניכיים.

כי אצלנו מתאימים פתרון מושלם לכל אחד!

Translate »