רח' הירדן 91, רמת גן

טיפול חניכיים

אנשים רבים סובלים מבעיות שונות בחניכיים. זה מתחיל עם דלקות חניכיים, במיוחד כאשר מדובר בפה שאינו מטופל הסובל מחוסר היגיינה והקפדה על צחצוח שיניים. זה קורה בגלל עששת שאינה מטופלת, בגלל הצטברות של אבנית ועוד. אלו לא עושים הנחות לאף אחד. החיידקים החוגגים בפה פוגעים בחניכיים, גורמים לנסיגת חניכיים, היחלשות של השיניים ומשם הדרך לקטסטרופה של ממש בפה – הדרך כבר מאוד קצרה.  טיפול חניכיים זהו טיפול חשוב ונחוץ ובמיוחד במקרים שכבר ישנה דלקת או כיבים שונים באזור החניכיים.

טיפול חניכיים – במרפאת השיניים ברמת גן – תציל את המצב!

אנשים רבים סובלים מדימום מהחניכיים כאשר הם מצחצחים שיניים. לא תמיד הם יודעים שהדימום מעיד כי משהו בחניכיים אינו כשורה. חניכיים בריאות – לא אמורות לדמם!

כאשר אנחנו רואים את הדימום, מומלץ מאוד שלא להתמהמה. הדימום מהווה תמרור ראשון להיווצרותה של דלקת בחניכיים. ככל שנקדים לבדוק מהי הסיבה והגורם לדלקת – כך ייטב.

אז מה עושים? טיפול חניכיים – זה בראש ובראשונה. כאשר תיגשו אל מרפאת השיניים יעניקו לכם טיפול לחניכיים הפגועות. זה יכול להיות על ידי ניקוי האבנית שהצטברה על השן, בדיקת כל השיניים כדי לוודא שאין עששת או כל בעיה אחרת בפה שגרמה לדלקת בחניכיים, טיפול בהופעת דלקת בשיניים וכדומה. אלו אמורים לפתור את הבעיה.

לעיתים יהיה צורך בהחדרת תרופות מושהות אשר מציעות מענה וריפוי לאורך זמן כאשר החניכיים יצליחו באופן כזה לחזור לעצמם. ישנם מקרים אשר בהם יהיה צורך לבצע ניתוח חניכיים כדי לפתור את הבעיה.

מרפאת השיניים ברמת גן מציעה – טיפול בשיניים ובחניכיים

במרפאת השיניים ברמת גן מציעים לכל אחד את הטיפול המתאים לו. הן בהתאם לגילו, הן בהתאם למצבו הרפואי והן בהתאם לצרכים האישיים שלו.

כך תוכלו למצוא במרפאה את האפשרות של ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה, טיפול חניכיים, טיפול בבעיה של דלקת בשיניים ועוד.

מחפשים מרפאת שיניים במרכז ? חוששים מהטיפול ומעוניינים לעבור טיפולי שיניים בהרדמה? מרפאת שיניים במרכז זוהי המרפאה ברמת גן!

ABC DENT המרפאה שמציעה לכם את כל הטיפולים לכל אחד במקום אחד!

Translate »