רח' הירדן 91, רמת גן

אינויזיליין

אז מה זה יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין?

יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזיליין נעשה באמצעות פלטות / קשתיות שקופות מיוחדות, המורכבות על השיניים ללא הדבקה ותפקידן ליישר את השיניים בהדרגה.

כל קשתית מורכבת למשך כשבועיים ולאחר מכן מוחלפת על ידי הקשתית הבאה בסדרה, עד שמושגת העמדת השיניים הרצויה. הפלטה, למעשה, לוחצת בעדינות על השיניים המתאימות, על מנת להזיז אותן וליישר אותן למקומן.

בשיטות הקלאסיות ליישור שיניים, בהן לרוב מדביקים קוביות וברזלים אל השיניים, הברזלים המחוברים לשיניים, מקשים על הצחצוח ועל הניקיון היומיומי ויוצרים סיכון לבריאות השיניים.

המראה אינו אסתטי וכשמדובר בבני נוער יכול גם לפגוע בבטחון העצמי. בנוסף, הקוביות עלולות לגרום לפצעים בחלל הפה ובשפתיים בשל הקצוות החדים הנמצאים בתוך הפה.

 

היתרונות של יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין

הפלטות של יישור שיניים שקוף ניתנות להסרה. כאשר אוכלים וכאשר מצחצחים שיניים, כך שקל יותר לשמור על היגיינת הפה בשיטה זו.

בנוסף, ניתן להמשיך לאכול את כל סוגי המאכלים כיוון שהחומר ממנו עשויה הפלטה השקופה אינה גורמת להדבקות של מזון. הפלטה עשויה מחומר חזק ושקוף, כך שהיא כמעט אינה נראית לעין, וניתן להמשיך להיראות ממש כרגיל.

ולבסוף, העובדה שהפלטה אינה מכילה ברזלים וקצוות, יוצרת את המצב הנפלא שבו יישור שיניים שקוף אינו פוצע את הפה, ומאפשר יישור שיניים קל ונעים, בעיקר לבני נוער שערים לבעיה האסתטית ונמנעים מלבצע את הטיפול.

יתרונות נוספים של יישור שיניים שקוף?

  • קלות.
  • נשלפות בכל עת.
  • ביקורת במרפאה בתדירות נמוכה.
  • תוצאות מתקבלות במהרה.
  • לא ניתן לראות שעוברים טיפול ליישור שיניים.
  • הטיפול אינו משבש את סגנון החיים.

 

במרפאה שלנו, רופאים מומחים ליישור שיניים, המעודכנים בטכנולוגיות ובשיטות הטיפול העדכניות ביותר, אשר יתנו לכם את המענה המקצועי והמיטבי, באווירה נינוחה ובשירות מכל הלב.

יישור שיניים אינויזליין – מתאים גם לך!

אנשים רבים, גם כאלה שעברו מזמן את גיל הנעורים יכולים להנות עם יישור שיניים אינויזליין ולקבל בתמורה שיניים חדשות. אז גם אם בעבר לא טיפלת בשיניך, ומסיבה כלשהי הן נותרו עקומות, עדיין לא מאוחר מדי. אנחנו ממליצים על יישור שיניים אינויזליין כדי  לקבל פה אסטטי עם שיניים ישרות.

יישור שיניים אינויזליין

אם עד היום ידענו שתהליך של יישור שיניים פוגם במראה הלסת כיון שיש עליהם גשר וקוביות, הרי שמעכשיו השתנו הכללים. יישור שיניים אינויזליין הוא המצאה חדשנית שמאפשר להנות מתיקון אסטטי של השיניים בלי שאף אחד יראה או אפילו ידע על כך. הגשרים הינם נסתרים לחלוטין ומכאן הגאונות הגדולה שלהם. אדם יכול לעבור תהליך של יישור שיניים בלי שאף אחד אפילו יהיה מודע.

למי מתאים יישור שיניים אינויזליין?

יישור שיניים אינויזליין מיועד לאנשים מבוגרים או בני נוער שלא רוצים להסתובב עם גשר בפה. היות והגשרים הנם שקופים לחלוטין ונמצאים בחלק הפנימי של השיניים, אף אחד לא מבחין בהם ולא שותף לתהליך.

אנשים רבים שחששו לעשות יישור שיניים בגלל המראה האופייני של הגשרים והקוביות שמחים היום לגלות כי הכל אפשרי. הם מחזירים לעצמם את החיוך המלא עם שיניים ישרות בזכות ההפתחות הטכנולוגית שהתקדמה לטובתם.

יישור שיניים רגיל לעומת יישור שיניים אינויזליין

ישנו הבדל גדול בין יישור שיניים רגיל לבין יישור שיניים אינויזליין. בישור שיניים רגיל מצמידים גשר על השיניים ומדביקים קוביות בולטות בקדמת הפה, הגשר נשאר קבוע לאורך כל תקופת הטיפול כאשר הרופא מחזק אותו ומותח על פי התקדמות התהליך.

לעומת זאת יישור שיניים אינויזליין אינו נראה לעין ומוסתר בחלק הפנימי של הלסת. את הגשרים מחליפים מדי שבועיים על פי התזוזה בפה. אין צורך לספר לאף אחד כי עוברים יישור שיניים אינויזליין ואפשר להמשיך בשגרת החיים; בעבודה, בלימודים או בכל עיסוק אחר ללא תחושת אי נעימות נלווית או חוסר בטחון עצמי.

היות והגשרים ניתנים להסרה עצמית מצליחים לשמור בקלות על אסטטיקה ועל נקיון. בעת צחצוח שיניים או בעת האכלה מורידים את הגשרים ונהנים מתחושת רעננות וניקיון.

Translate »