רח' הירדן 91, רמת גן

יישור שיניים למבוגרים

כי לכל אחד מגיע חיוך מושלם

כל ה'תרבות' של יישור שיניים היא במידה רבה גם עניין חברתי. לא נדיר לפגוש חברים שמתעוררים לדבר רק בגלל שאחד מהחבר'ה הופיע עם 'קוביות' חינניות על השיניים. אך האמת היא וכולנו יודעים זאת, כי מדובר במשהו שהוא הרבה מעבר לקטע חברתי. זה בעיקר עניין של אסתטיקה אך גם הרבה מאוד עניין של בריאות. מרפאת השיניים ברמת גן מציעה יישור שיניים למבוגרים בתל אביב שאולי פספסו את זה בילדות, עם הצלחה ממש כמו אצל הילדים!

מרפאת המומחים ברמת גן מציעה את כל טיפולי השיניים לכל אחד ובכל גיל. גם שירות של יישור שיניים למבוגרים בתל אביב. כי אצלנו מאמינים שבכל מה שקשור לאסתטיקה – אין גיל.

מבוגרים שעד היום נאלצו להשלים עם השיניים שלא החמיאו למראה שלהם, הם סבלו בעקבות כך מביטחון עצמי נמוך ומדימוי עצמי ירוד יכולים לשקם זאת בתהליך לא מידי מורכב של יישור שיניים מהיר למבוגרים, התוצאות? כמו שאומרים, מדברות בעד עצמן.

יישור שיניים למבוגרים בתל אביב – עושים רק אצל מומחים

כל התחום של יישור שיניים דורש מומחיות, דורש ידע ודורש מקצועיות. טעות אחת עלולה לעלות ביוקר. על כן, כאשר מדובר ביישור שיניים ובמיוחד כאשר זה נעשה בגיל המבוגר – אין מקום למשחקים!

הולכים על הטוב ביותר!

ישנם כמה וכמה שיטות להרכבת הפלטה, הגשר או הקוביות. ישנה האפשרות לבחור יישור שינים שקוף במרכז,  או יישור שיניים לינגואלי שבאמצעות טכניקה זו מרכיבים את הגשר בצד הפנימי של השיניים. מה שאומר שהגשר לא ייראה כלפי חוץ. קיימות טכניקות נוספות כמו יישור שיניים למבוגרים בתל אביב באמצעות טכניקת אינויזליין שזוהי שיטה אמריקאית הבנויה על פלטות שקופות נשלפות. האומנות פה היא התאמה המושלמת והמדויקת של הפלטה לפה של המטופל כאשר אלו יובילו בסופו של דבר לתוצאות הטובות ביותר לאותו מקרה.

נראה לכם שכבר עברתם את הגיל ליישור שיניים? אף פעם לא מאוחר מידי. יישור שיניים מהיר למבוגרים בטכניקה ייחודית המציעה יישור שינים שקוף בתל אביב בABC DENT – יעניקו גם לכם את הצ'אנס לחיוך חדש ומושלם. אז אל תוותרו, כי גם לכם מגיע!

יישור שיניים למבוגרים ע"י אורטודונט מומחה

תופעה ידועה ולא מאוד נעימה היא להגיע לגיל מבוגר עם שיניים עקומות ולכן כדאי לכם לחשוב על יישור שיניים למבוגרים. כיום, כשטיפולי יישור שיניים נכנסו לתודעת הציבור ונמצאים בהישג ידם של רוב האנשים, אנשים פונים ליישר את שיניהם אף בגילים מאוחרים יותר. ולכן אנו עדים יותר לטיפולי יישור שיניים למבוגרים.

יישור שיניים למבוגרים – בעיקר להרגשה

אף פעם לא מאוחר מדי כדי לשפר את המראה חיצוני שמשפיע על ההרגשה הפנימית, על השמחה ועל הביטחון העצמי מול אנשים.

אנשים מבוגרים רבים שעדיין לא הספיקו ליישר את שיניהם, נאלצים להתמודד עם שיניים לא ישרות ולפעמים זה גורם לרגשות קשים כמו: חוסר ביטחון, בושה, הסתרה וכו'.

התרומה הרגשית של יישור שיניים למבוגרים היא רבה בעיקר מבחינה רגשית, הטיפול מחזיר את היכולת לחייך בפה מלא שיניים בריאות, שלמות וישרות.

יישור שיניים למבוגרים – לא רק פגם אסתטי…

שיניים עקומות, זהו לא רק פגם אסתטי אלא גם פגם שיכול להשפיע על תפקוד הלסת. על הדיבור, על האכילה ועל השתייה. ההשפעה של שיניים עקומות, יכולה לפגוע בבריאות המטופל. יישור שיניים למבוגרים מאפשר (במסגרת טיפול חדשני ומקצועי לשמירה על בריאות השיניים) לקבל מראה חדש, אסתטי וזוהר.

יישור שיניים למבוגרים – פתרון לשיניים עקומות

יישור שיניים נמצא כפתרון הולם בעיית השיניים עקומות. הטיפול ממציא מקום בקשת לכל השיניים אם בפתיחת ובהרחבת הקשת, אם בעקירת שן או שיוף קל של השן. ישנם מגוון של טיפולים חדשניים המותאמים לגיל ולמצב השינני של המטופל.

יישור שיניים – התמחויות נוספות שלנו

קיימים סוגים שונים של טיפולי שיניים הכוללים הרכבת גשר בשיניים. סוג הגשר, תהליך הטיפול ועוד,  יקבע לאחר בדיקה וייעוץ מומחה. ישנו גשר בשיניים המהווה חלק משיקום הפה, וישנו גשר בשיניים נוסף המהווה חלק מיישור שיניים. בנוסף, אנו מתמחים בכל סוגי טיפולי השיניים, מהקלים ועד המורכבים ביותר. הבהרת שיניים, דלקת חניכיים ועוד.

טכניקות שונות ליישור שיניים

ישנם סוגים רבים ליישור שיניים וישנם טיפולים שונים המותאמים למטופלים על פי התאמת הפה לקליטת הטיפול.
לאחר אבחון ובדיקה כללית על ידי מומחה ליישור השיניים אורתודונט) יקבע צורת הטיפול.
מומחה לרפואת השיניים יבדוק את השיניים לפני יישור השיניים.

יישור שיניים לינגואלי (גשר בלתי נראה)

יישור שיניים מסוג זה יכול להתאים לכל אחד ובכל גיל בניגוד ליישור שיניים בשיטת אינויזליין בו ניתן להתחיל את הטיפול רק מגיל 12.
מטופלים בעלי רגישות לפלסטיק גם יוכלו לקבל מענה מלא בשיטה זו.

גשר לינגואלי עוזר למנוע בעיות עתידיות בשיניים במינימום פגיעה בלסת או בחניכיים.
מטופלים רבים המרגישים מבוכה רבה בגלל מראה הגשר בשיניהם ואנשים שאינם מעוניינים שידעו שיש להם גשר בשיניים יוכלו לבחור בשיטת יישור שיניים לינגואלית – גשר בלתי נראה פנימי.

יישור שיניים אינויזליין

שיטת יישור השיניים אינויזליין הומצאה באמריקה והפכה במהירות לדרך מוצלחת מאוד ליישור שיניים.
יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין מתבצע באמצעות סדרה מותאמת של פלטות שקופות נשלפות, ההצלחה בשיטת זו נעוצה בעיקר בשל האפשרות לשלוף את הפלטה במהירות וסיבה נוספת להצלחה היא בשל העובדה שהפלטה בלתי נראית.

טיפול זה מתחיל בבדיקה מקיפה המאשרת את תחילת הטיפול וקובעת האם הוא מתאים עבור המטופל.
לאחר מכן, לוקחים דגימה מחלל הפה ושולחים למעבדה מקצועית המכינה את הפלטה בהתאם לחלל הפה של המטופל.
לאחר ההתאמה המטופל מגיע לפי הוראות הרופא המטפל עד שבסופו של דבר השיניים משנות את מיקומן למיקום הרצוי.

פלטה לשיניים

פלטות לשיניים מתחלקות לשני סוגים: פלטות קבועות ופלטות שניתן להסיר בקלות.
האורטודנט הוא זה שיקבע, לאחר סדרת בדיקות מי משני הסוגים הוא המתאים ביותר למטופל בהתאם לצרכיו ובהתאם לנתוני הפה של המטופל.
תפקידן של הפלטות הוא לא רק ליישור שיניים אלא גם לשנות ולתקן בעיות אחרות בפנים לדוגמא: פלטה שמטרתה שינוי גדילת הפנים או פלטה שמטרתה בעיקר להזזת שיניים.

בשביל מה להמשיך לסבול ולהסתיר את החיוך? אל תוותרו על החיוך המושלם בשום גיל!

אורתודונטיה למבוגרים

לחייך בפה מושלם!

יישור שיניים זהו נושא מדובר בגיל ההתבגרות. ילדים / נערים בגילאי העשרה שהשיניים שלהם לא ישרות נהנים כבר אז מטיפול אורתודנטיה כאשר לאחריו הם נהנים משיניים ישרות ומושלמות. אך מה לעשות ולא כל ההורים מוכנים להשקיע בטיפול כזה? אז זה אומר שנגזר עלינו להישאר עם השיניים העקומות עד מאה ועשרים? אז זהו, שלא. התחום של אורתודונטיה למבוגרים מפותח היום מאוד כאשר כל אחד יכול ליהנות מיישור שיניים ובכל גיל!

אוכלוסיית הגיל הצעירה היא זו שבדרך כלל נהנית מטיפולי אורתודנטיה. למעשה זהו פלח השוק שבו מתמקדים הטיפולים הללו. אך ישנם גם הרבה מבוגרים שמשום מה לא טופלו בילדותם. אם זה בגלל חוסר מודעות של ההורים ואם זה בגלל התקציב וכאשר הם מתבגרים והם עומדים בפני עצמם, הם מעוניינים בכל זאת לשפר את המראה שלהם. חשוב לדעת שהמקרה אינו אבוד גם אז. אפשר בהחלט לפנות למרפאה אשר מציעה את השירות של אורתודונטיה למבוגרים ופשוט – ליישר את השיניים.

מרפאת השיניים ברמת גן מציעה – אורתודונטיה למבוגרים

כאשר אתם מעוניינים לבצע טיפולי אורתודונטיה למבוגרים – אתם חייבים את המומחים. אתם לא יכולים לפנות לכל מרפאה אקראית שבדיוק תפגשו. כי בכל זאת יישור שיניים זהו טיפול יקר, טיפול מקיף וטיפול שחייבים לבצע אותו כמו שצריך. בדרך כלל אין לכך הזדמנות שנייה. על כן, עליכם לבדוק היטב בידי מי אתם עומדים להפקיד את השיניים שלכם.

מרפאת השיניים ברמת גן היא מרפאה המרכזת תחת קורת גג אחת את מיטב המומחים בכל מה שקשור לרפואת שיניים. טיפולי שיניים לכל הגילאים על ידי רופאים מומחים ומקצועיים בתחומם. הטיפולים כוללים גם אורתודנטיה לכל גיל, הקצעת שורשים בתל אביב, הרמת סינוס במרכז וכל מה שקשור לנושא של טיפולי שיניים.

מחפשים מומחה שיבצע הרמת סינוס בתל אביב ? הקצעת שורשים בתל אביב ?

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

כל טיפולי השיניים, החל מסתימות רגילות, דרך טיפולי שורש, השתלות שיניים הכוללות גם הרמת סינוס במרכז, הרמת סינוס בתל אביב ובקיצור – כל מה שאתם צריכים עם שירות אדיב, יחס חם ואישי ומלוא תשומת הלב ללקוח רק ב – ABC DENT.

אתם תצאו עם חיוך מושלם!

Translate »