רח' הירדן 91, רמת גן

יישור שיניים

יישור שיניים שקוף באמצעות קשתיות שקופות מיוחדות, המורכבות על השיניים ללא הדבקה.

יישור שיניים פנימי, כלומר הדבקת הסמכים הגורמים ליישור על המשטח הפנימי של הפה.

קיימות שיטות שונות ליישור שיניים, המותאמות לגילאים שונים ולאוכלוסיות שונות.

שיניים עקומות בגיל מבוגר, גורם לא אחת למראה לא אסתטי וכתוצאה מכך לחוסר ביטחון ובושה.

בדיקה מוקדמת תצמצם את הסיכון לחבלה בשיניים בולטות ותמנע גדילה אסימטרית של הלסת.

בסיום הטיפול האורתודונטי חשוב לבצע קיבוע בשיניים לאבטחת ושימור תוצאת הטיפול.

באיזה מקרים מומלץ לבצע יישור שיניים?

* כאשר אנו חווים בעיה אסתטית, המפריעה לתפקודנו בחברה ו/או בעבודה.
* כאשר קיימת צפיפות בשיניים, העלולה לפגוע בבריאותן.
* כאשר השיניים נמצאות במנח שאינו טבעי.
* במקרה של סגירת לסתות לקויה.
* כאשר יש שיניים כלואות.
* שיפור האסתטיקה הדנטלית וחזות הפנים, תוך שיפור הביטחון העצמי.
* שיפור בריאות הפה ומניעת מחלות חניכיים.
* חלוקה נכונה של כוחות הלעיסה בפה.
* יישור שיניים ניתן לביצוע בכל גיל.
* קיימות שיטות רבות ליישור שיניים, המתאימות למטרות שונות:
– צרכים אסתטיים של המטופל.
– בעיות ספציפיות ו/או בריאותיות.
– רצון המטופל.
שיטת הטיפול נבחרת באופן מקצועי ע"י הרופא המטפל, בהחלטה משותפת עם המטופל.

סוגי יישור שינייים

כשילדכם הגיע לגיל שבע, כדאי לקחת אותו לבדיקה ראשונה אצל אורתודונט. ילדכם הגיע לשלב "המשנן המעורב המוקדם", השלב בו המשנן הקבוע התחלף לאחר המשנן הנשיר. מה עושים בבדיקה הראשונה?

מטרתם של השתלים האורתודנטיים היא לתת בסיס למשען ונקודת אחיזה טובה יותר, באופן זמני, על מנת ליישר את השיניים בצורה מבוקרת יותר ובכיוון הרצוי. נהוג להשתמש בשתלים אורתודונטים כאשר לא ניתן לקבל אחיזה מספקת מהשיניים

במרכז הרפואי בהנהלת ד"ר ק. מור-גן ניתנים טיפולי שיניים אורתודנטיים ע"י רופא מומחה בתחום, לאחר בדיקה יוחלט על תכנית הטיפול בתיאום עם הלקוח. השיטות ליישור שיניים הן רבות ומגוונות – בהיבט התקציב, הנוחות והאסתטיקה.

יישור שיניים בשיטת אינויזליין הוא למעשה יישור שיניים שקוף, שיטה זו אינה משתמשת בסמכים ובקשתות כפי שנעשה בטיפול רגיל, אלא בגשר שקוף שניתן הסרה עפ"י צורך.

יישור שיניים לינגואלי הינו טכניקה ליישור שיניים פנימי, במסגרת הטיפול נעשה שימוש בסמכים וקשתות פנימיות, שיטה זו מייצרת תחושה נעימה יותר מפה מאשר גשר חיצוני

כשהכול הולך ישר…

שיניים לא ישרות גורמות לפה להיראות לא יפה ולא אסתטי אך עשויות לפגוע גם בבריאותו של כל חלל הפה. אנו מציעים לכם טיפול אסתטי ובריאותי שישפר את הרגשתכם הבריאותית והנפשית.

טיפול שורש ארבע תעלות

איך טיפול יישור שיניים עובד?

תהליך יישור שיניים משפר את מראה הפה החיצוני והפנימי כאחד. מביך לעיתים להתנהל עם שיניים עקומות ולכן יותר ויותר פונים ליישור השיניים. באמצעות מספר טיפולים המתאימים לכל אחד ניתן לייצב את השיניים, כך שמראה הפנים ישתפר ואיתו גם ההרגשה הפנימית.

במהלך השנים התפתחו טכניקות היישור השונות, כשהמרכזית מביניהם היא שיטת גשר בשיניים. הגשר מצמצם רווחים, דוחף פנימה או החוצה את השיניים. גשר בשיניים מתבצע לראשונה בחדר הטיפולים, אך ממשיך להיות לאורך תקופת טיפול היישור. למי שהגשר עלול לפגוע במראה האסתטי וביופי המטופל, תוכננו פתרונות רבים, אשר מתוכם הוא בחירת צבע הגשר, בניית גשר פנימי מוסתר ועוד.

האם אני מבוגר מידי?

אף פעם לא מאוחר מידי לערוך שיפור למראה השיניים. שיניים לא ישרות משפיעות על החיוך ועל המראה הכללי ולכן חשוב מאד לבצע יישור שיניים בכל גיל. שיפור מראה הפה, לא מיישר רק את השיניים אלא מיישר הרבה דברים אחרים בחיים, אם זה את בריאות הפה, הדיבור, ובעיקר את התחושה הפנימית וההרגשה כי הכול הרבה יותר חלק.

אם אתם כבר לא צעירים ובעלי שיניים עקומות אל תהססו לפנות לטיפול יישור שיניים . הטיפול ישפר לכם את הרגשת הביטחון העצמי, את הבריאות הכללית ויקנה לכם מראה שמח ומאיר.

יישור שיניים לילדים ברמת גן

על מנת לא להגיע למצב בו אתה בן ארבעים ובעל שיניים עקומות, כדאי ורצוי לבצע את יישור השיניים בגיל המוקדם האפשרי. היתרון הגדול בביצוע הטיפול בגיל מוקדם הוא שכבר שמבנה הפה מתעצב, ניתן להתערב מבלי לשבור הרגלים ישנים. הטיפול ביישור שיניים לילדים משפר עבור הילד את הביטחון עצמי ומערב בדיקה ראשונית לבעיות שעלולות להתפתח בעתיד.

אנו במרכז הרב תחומי לרפואת שיניים מציעים לכם טיפולים איכותיים עם טובי המומחים בארץ. את יישור השיניים אנו מלווים בטיפולי אסתטיקה נוספים, כגון הבהרת שיניים ודלקות בחניכיים. בואו אלינו ותיווכחו כי ניתן לשפר את המראה בכל גיל אפשרי. אל תוותרו על החיוך!

יישור שיניים ברמת גן

יישור שיניים ברמת גן נדרש בנסיבות שונות שחלקן רפואיות ואחרות למטרות אסתטיקה. הלקוחות העיקריים מגיעים משכבת גיל צעירה, ולרוב, מתחילת גיל ההתבגרות. יחד עם זאת, עם השתכללות הטכנולוגיה והגברת המודעות לנושא, גם מבוגרים רבים מעוניינים לעבור את הפרוצדורה הנ"ל. ניתן למצוא מספר שיטות ליישור שיניים. כל לקוח בוחר את הדרך הנראית לו לאחר התייעצות עם הרופא. למידע נוסף, פנו אל מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן.

יישור שיניים ברמת גן – שיטות שקופות

מרפאת מומחים מבצעת יישור שיניים ברמת גן בשיטות שונות:

  • אחת הפופולאריות קרויה אינויזיליין, וכאן מדובר על יישור שיניים שקוף. הסיבה לביקוש אצל צעירים ומבוגרים כאחד היא שאת היישור עושים באמצעות פלטות שקופות שאין מבחינים בהם גם אם מאמצים את המבט. כך, נשמר מראה הפנים האסתטי. יחד עם זאת, הן מבצעות את העבודה היטב. את הפלטות שאותן מכינים על פי מדידות מוקדמות מניחים היטב ומחברים באמצעות חוט מתכת הנמתח מאחורי השן. כל פלטה מונחת למשך תקופה מסוימת ולאחריה מחליפים לאחרת עד שלבסוף, מתיישרות השיניים על פי התכנון הראשוני.
  • שיטה אחרת היא יישור שיניים לינגואלי שאף הוא נסתר מהעין. בשיטה כזאת מתחברים את הסמכים המחזיקים את השן מאחוריה. גם כאן, יש צורך בחיבורם לאורך זמן רב עד לסיום תקופת היישור.
  • השיטה המסורתית עדיין קיימת ונפוצה והיא מתבצעת באמצעות גשר המונח על השן. הוא מיוצר על פי מידות הנלקחות מורכב על השיניים ומחבר ביניהן בחוט מתכת אלסטי. המראה הנשקף אינו אסתטי אבל, מדובר על גשר יציב וחזק המבצע משימתו ביעילות רבה. עלותו הינה בין הנמוכות הקיימות והדבר תורם אף הוא לפופולאריות שלו.

מרפאת שיניים בעלת מוניטין ביישור שיניים רמת גן

מומלץ לבצע יישור שיניים במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן. מרפאה זו בעלת וותק וניסיון. ברשותה תשתית מקצועית ברמה גבוהה הכוללת מכשור חדיש ורופאים בעלי ידע וניסיון מצטבר בתחום. הם ישמחו להעמיד את כל הידע והכישורים שלהם לכל לקוח.

Translate »