רח' הירדן 91, רמת גן

כירורג פה ולסת בתל אביב

הכל תחת קורת גג אחת

ישנם מקרים שונים אשר בהם יש צורך בהתערבות של מומחה פה ולסת. כירורג פה ולסת בתל אביב הוא לא רופא שיניים קלאסי. הוא מתמחה באופן מיוחד בכל מה שקשור לפה וללסת. זה כולל טיפול במחלות שונות בחלל הפה, פגמים שונים בלסת, שלפוחיות בחניכיים ועוד. כירורג פה ולסת בתל אביב יעניק את המענה המקצועי והמקיף בכל מה שקשור לפה וללסת.

בפה ובלסת יש הרבה מעבר לשיניים. ישנם תחומים רבים ברפואת הפה והלסת שאינם קשורים כלל לרופא השיניים. בדרך כלל הטיפולים הללו ייעשו במרפאת השיניים אך בדרך כלל הם לא ייעשו על ידי רופא השיניים. לשם כך ישנו כירורג פה ולסת בתל אביב אשר הוא זה שיבצע את הטיפול המתאים.

מרפאת שיניים מומחים ברמת גן – כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

כאשר אתם זקוקים לטיפול שיניים רגיל אתם יכולים לפנות לכל מרפאה אשר מציעה רפואת שיניים במרכז או רפואת שיניים בתל אביב. אם מדובר בטיפולי שיניים לילדים, אתם צריכים לפנות אל מרפאה מתאימה המציעה רפואת שיניים לילדים במרכז כדי שהטיפול ייעשה בצורה המותאמת לילדים והם לא יחוו טראומה כתוצאה מהטיפול. אך כאשר מדובר בהליכים יותר מורכבים – שם אתם כבר חייבים את המומחים. בדיוק לשם כך יש לכם את המרפאה למומחים ברמת גן. המרפאה שמציעה את כל המומחים מהשורה הראשונה וכולם תחת קורת גג אחת.

כירורג פה ולסת בתל אביב  לבעיות שונות בחלל הפה

אז מהם תחומי ההתמחות של מומחה פה ולסת?

מומחה לפה ולסת הוא גם רופא שיניים והוא מבצע את טיפולי השיניים לאנשים הסובלים ממחלות רקע שונות אשר אלו משפיעים גם על מצב השיניים כמו גם על אופן הטיפול. כי אדם עם מחלות לב או סוכרת, יתר לחץ דם או מחלת כליות לא יוכל לעבור את טיפול השיניים ללא השגחה מיוחדת ואת זה ידע המומחה לעשות.

רפואת שיניים במרכז על ידי מומחה פה ולסת נותן מענה גם למחלות פה כמו כיבים, אפטות, בעיות שונות בלסת ועוד.

רפואת שיניים בתל אביב על כל תחומיה (כולל רפואת שיניים לילדים במרכז) זוהי מרפאת המומחים ברמת גן – ABC DENT.

Translate »