רח' הירדן 91, רמת גן

ציפוי שיניים בחרסינה

מי אינו רוצה לחייך ולחשוף פה עם שיניים צחורות ומטופחות? נדמה שאין מי שיתנגד לכך. הבעיה היא שהגיל והגנטיקה לא תמיד משאירים לנו את התענוג הזה לאורך זמן והשיניים שלנו מקבלות מראה עכור, הן מאבדות מיופיין ומצבען המקורי ופוגעות בעקבות כך במראה ובביטחון העצמי שלנו. אז מה עושים? בדיוק לשם כך ישנו הפתרון של ציפוי שיניים בחרסינה. מצפים את השיניים ונהנים מהזדמנות חדשה…

עד לפני שנים לא רבות ידענו שאם השיניים שלנו כבר לא בוהקות כמו שהיו והצטברו עליהן כתמים – הפתרון הוא הלבנת שיניים. למותר לציין שהתוצאות של הלבנת שיניים אף פעם לא מושלמות. הן אפילו מאכזבות מאוד כאשר למעשה כמעט ואינו מורגש הבדל לאחר הטיפול. אז אם בעבר נאלצנו להשלים עם המראה של השיניים, הרי שהיום יש לנו פתרון מושלם. ציפוי שיניים בחרסינה והשיניים נראות שוב חדשות, בוהקות וצחורות!

ציפוי שיניים בחרסינה – למה זה כדאי?

כאשר אנחנו מדברים על ציפוי שיניים לומינירס או ציפוי שיניים בחרסינה חשוב שנדע ונכיר את היתרונות.

  • חוזק – הציפוי נעשה באמצעות חרסינה או לומינירס אלו הם חומרים חזקים במיוחד. אם נצפה בהם את השיניים הקדמיות נהנה משינים בוהקות וגם חזקות שלא ימהרו להישבר או להיפגע בעקבות לעיסה.
  • יופי – את החומרים הללו ניתן לדחוס בטכניקה ייחודית כאשר התוצאות מדויקות ומרשימות במיוחד.
  • טבעיות – החרסינה הינו חומר המדמה ממש את חומר השן. יש לחרסינה את הברק ואת המראה הדומה מאוד לשן כך שהתוצאה המתקבלת היא מרשימה ומדויקת מאוד.
  • תיקון והשלמה של שיניים הרוסות – בגלל המראה הטבעי של החומר ניתן להשתמש בו לצורך השלמת רווחים בין השיניים, תיקון של שיניים שבורות וכך ניתן להעניק מראה אחיד, חלק ובוהק לכל השיניים.

מרפאת שיניים רמת גן מציעה את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. ציפוי שיניים לומינירס או חרסינה, יישור שיניים אינויזליין וכמובן את כל טיפולי השיניים הסטנדרטיים הכוללים סתימות, טיפולי שורש עקירות וכדומה.

מרפאת שיניים רמת גן – ABC DENT, כל מה שאתם צריכים לחיוך מושלם. החל מסתימות, יישור שיניים אינויזליין או טיפולי שורש וכלה בשתלים וציפוי חרסינה.

Translate »