רח' הירדן 91, רמת גן

שיטת Invisalign – גשר שקוף

ההשפעה המשמעותית של החיוכים שלנו על חיינו היא נצחית. כיום, תוכלו ליישר שיניים בנוחות ובקלות, ולהעצים את החיוך שלכם בצורה כמעט בלתי נראית – ללא ספק הפתרון המושלם!

מבוגרים רבים חולמים על שיניים ישרות וחיוך מושך, אך חוששים לראות "גשר" בולט בשיניים עד להשגת האפקט הרצוי.

שיטת INVISALIGAN  מבוססת על יצירת "גשר שקוף" שהוא כמעט בלתי נראה, הפותח אפשרות ליישור שיניים לרבים שנמנעו עד כה מיישור שיניים, ומאפשר להם להגשים את חלומותיהם בקלות ובנוחות.

יישור שיניים בשיטת Invisalign (INVISALIGAN) לפי הליך אזור ממוחשב באמצעות קשת שיניים שקופה (פלטות שקופות) המונחת מעל השיניים והפעלת מעט לחץ על השיניים להזזת השיניים באיטיות לכיוון הרצוי.

כיצד פועלת יישור שיניים שקוף?

לאחר אבחון, תכנון, צפייה בתמונות ומדידות, מייצרים סדרה של קשתות שיניים שקופות שכל אחת מהן ניתנת להתאמה לשיניים הייחודיות שלכם. תפקידה של קשת השיניים הוא להזיז בהדרגה את השיניים למיקומן הסופי. בעזרת תכנון ממוחשב וטכנולוגיית הדמיה תלת מימדית ניתן לראות בתחילת הטיפול כיצד אמורות להיראות התוצאות הסופיות והמרשימות של ההליך.

מהו זמן הטיפול בגשר שקוף?

יש להרכיב את הקשתית כ-20 שעות ביום. כל קשתית מוחלפת מדי שבוע עד 10 ימים, בהתאם להתקדמות הטיפול, וכאשר היא תסיים את תפקידה היא תעבור לקשתית הבאה בסדרה. משך הטיפול כולו תלוי בצרכים האישיים של כל מטופל.

מהם היתרונות של שימוש בגשר שקוף ליישור שיניים?

חיים שקטים: יישור שיניים בעזרת פלטות שקופות (גשרים ברורים) הוא טיפול נוח, יפה וכמעט בלתי נראה. לכן, זה לא משפיע על המשך חיים מאושרים ופעילים בכל גיל.

מאפשר מנוחה: בנוסף להיותה מוסתר, ניתן להסיר את הקשתית בעת אכילה, שתייה וצחצוח, לעזור לך לשמור על פה רענן והגיינת פה טובה בהשוואה למכשירים מסורתיים שקשה לתחזק.

עדין: בניגוד ליישור שיניים באמצעות חוטים ו/או בלוקים מתכתיים, טיפול בפלטה של ​​Invisalign לא יפגע או ישרוט את הלשון, החניכיים והלחיים.

תחזית קדימה: אתה יכול אפילו לראות את התוצאות הצפויות לפני ובמהלך.

 

האם הטיפול כואב?

לאחר הטיפול, יש אנשים שחווים אי נוחות זמנית קלה לאחר החלפת קשתית והתחלת טיפול חדש. תחושה זו תיעלם לאחר יום-יומיים, מה שמעיד שתהליך הלחץ הנדרש מוביל לתנועת השיניים הרצויה ולהצלחת הטיפול.

כמה עולה גשר שקוף?

עלות הטיפול תלויה במידה רבה במורכבות המקרה האישי שלך ובתוכנית הטיפול המותאמת לך.

גשרים שקופים הם פתרון מוצלח במיוחד כאשר המטופלים מקבלים טיפול נוח ותוצאות מרשימות, עוזרים להגביר את הביטחון העצמי ולשפר את המראה שלהם עם חיוך מתמשך.

Translate »