רח' הירדן 91, רמת גן

שתלים בפה

הפתרון המושלם

כשאנחנו אומרים שתלים בפה זה נשמע כמו גוף זר בפה… אך האמת היא כי שתלים בפה אלו הם שיניים שאנחנו כל כך מהר מתרגלים אליהם והמראה שלהם כל כך טבעי ומושלם עד שאנחנו שוכחים כמעט שמדובר בגוף זר ובשתל שלא נולדנו עם זה באופן טבעי. הפתרון המושלם של השיניים החדשות מעניק לנו איכות חיים, אסתטיקה וגם הרבה ביטחון עצמי. אם רק נפנה אל המומחים לתחום השתלים הדנטליים – נוכל ליהנות מכל היתרונות הנלוות.

נדמה כי שתלים בפה זוהי אחת ההמצאות הגאוניות ביותר שיש לנו כיום בתחום רפואת השן. השיניים, מעבר לפן הפרקטי שלהם יש להם המון מה לומר גם על המראה שלנו, על הביטחון העצמי שלנו ועל הדימוי שלנו בעיני עצמנו ובעיני הסובבים אותנו. אז אם בעבר לא ייחסו לדבר חשיבות רבה כל כך, קשיש חסר שיניים היה מחזה נפוץ ורגיל כאשר קשישים אלו פתרו את הבעיה בעזרת דייסות ואוכל טחון – הרי שכיום כמעט ולא נמצא את התופעה. אין מי שמשלים עם היעדרן של השיניים ואפילו לא הקשישים. יש כמובן את השיניים התותבות אך אלו מפנות אט אט את מקומן לטובת השתלים הדנטליים. כי השתלים הדנטליים פותרים את הבעיה באופן מושלם ממש!

מרפאת המומחים ברמת גן – כל טיפולי השיניים במקום אחד

אם אתם סובלים מבעיות שונות בשיניים, אתם זקוקים לסתימה, או סתימת שורש, עקירת שן כירורגית, טיפולי חניכיים או אפילו השתלת עצם בשיניים לצורך ביצוע שתלים בפה, יש לכם כתובת אחת, שם תוכלו לקבל את המענה המושלם על ידי מיטב המומחים. לא תצטרכו להתרוצץ בין מרפאות שונות עבור כל טיפול. כי במרפאה ברמת גן דאגו לאגד עבורכם את הטוב ביותר, את המקצועי ביותר ואת כל מה שאתם באמת צריכים כדי ליהנות מפה מושלם.

גם ילדים נהנים מטיפול מקצועי של צוות מיוחד אשר מעניק להם את הטיפולים ברגישות רבה בכדי שלא לפתח אצלם חרדות דנטליות מיותרות.

סתימת שורש, עקירת שן כירורגית, השתלת עצם בשיניים ושתלים דנטליים – הכול במרפאת המומחים ברמת גן – ABC DENT!

שתל בפה

שתלים בפה מחליפים את השיניים הטבעיות שנעקרו או נשרו. ניתן להתקין שתלים דנטאליים מיד לאחר עקירה בתהליך אחד או במספר שלבים. במקרים אחרים בהם רכס העצם איננה די עבה, אז ניתן לבנות עצם המעבה את החניכיים ואז להתקינם. בכל מקרה, הליך זה הינו חיוני ומאפשר חיתוך ו/או לעיסת המזון היטב. בלעדיהם איכות החיים נפגעת ומפריעה לתפקוד השוטף של הלסת. למידע נוסף, פנו אל מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן.

שתלים בפה – הכנות לפרוצדורה

התקנת שתלים בפה נחשבת להליך אורתודנטי המבוצע על ידי רופאים מומחים לתחום. שינים נופלות עקב מחלות, תאונות וחבלות ועוד. אחרות נעקרות על ידי הרופאים כאשר אין ברירה אחרת. הרופאים אינם ששים לעקור שיניים, אבל נאלצים לעשות זאת כאשר שורשי השן חלשים, כאשר נוצרים כיסים עמוקים מתחתיה הפוגעים ביציבותה, כאשר החניכיים מתדלדלות ואינן תומכות היטב בהן ועוד. במקרים בהם החניכיים תקינות ועם שכבת עצם עבה ומתאימה, אז ההליך הוא קל יותר. במקרים בהם החניכיים נסוגות יש לעשות עבודת הכנה. כלומר: בניית עצם. בלסתות עליונות מדובר על הרמת סינוס. הסינוס הוא חלל בתוך הגולגולת מעל לסת העליונה ומתחת לארובות העיניים. כדי להרחיב את השכבה יש צורך לפתוח חלון דרך הרקמה לחלל הסינוס. לאחר מכן, מוסיפים תחליף עצם למילוי ועליו ממברנה השומרת עליו. בשלב הבא המגיע לאחר מספר חודשים ולאחר שהחומר נספג ומשתלב בעצם הטבעית, מבצעים את השתלת השיניים.

הליך ההשתלה עצמו מורכב ממספר חלקים. אחד מהם הוא הבסיס שנראה כמו דיבל בעל שתי מערכות הברגה. החיצונית מוברגת לתוך העצם לאחר שקודחים בה. השנייה היא מערכת הברגה פנימית אליה מבריגים את השתל עצמו. לאחר שהוא מתקבע פנימה מניחים עליו כתר העשוי חרסינה. כאן מסתיים הטיפול והמטופל נשלח לביתו עם הוראות התנהלות ברורות לשמירה על השתל בשלב הראשון ולצמיתות. יש לבצע ניקוי טוב מדי ערב לפני השינה כדי למנוע התפתחות דלקות סביבו. השתל עשוי מטיטניום שהוא חומר עמיד לחומרים כימיים וללחות, וכך, הוא יכול להישמר היטב בסביבה לחה כמו הפה.

מרפאה מקצועית ומאובזרת לביצוע שתל בפה או כל טיפול שיניים אחר

שתל בפה מתקינים במרפאת בעלת מוניטין אשר ברשותה תשתית מתאימה לפרוצדורות אלו ולאחרות מורכבות. בראש וראשונה, צוות רפואי הכולל אורתודנטים ורופאים בעלי ניסיון מצטבר וידע שנרכש מעשרות טיפולים קודמים. מדובר על הליך מורכב המחייב ידיים רגישות ותכנון מיטבי. כל לקוח יקבל את מרבית תשומת הלב, יחס אישי וכמובן, שירות מקצועי ברמה גבוהה ביותר.

Translate »